Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Kuchař/kuchařka, Olomouc

Pozice:
Kuchař/kuchařka
Zaměstnavatel:
Sluňákov - centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s.
IČO:
27784525
Oblast (okres, kraj):
Olomouc
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
26000
Popis práce:

Náplň práce
Zajištění stravy pro žáky pobytových programů či skupin z řad škol a veřejnosti formou jídelního stravování
Příprava obvyklých, vegetariánských nebo dietních pokrmů
Podílení se na přípravě rautů pro akce mimo běžný provoz

Požadujeme
Vyučení v oboru
Praxi v zařízení podobného typu
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilitu

Nabízíme
Práci v jednosměnném provozu (ranní směna)
Smlouvu na plný úvazek na dobu určitou 1 rok s předpokládaným prodloužením
Práci v čistém provozu s moderním vybavením
Práci ve stabilní organizaci
Mzda po zapracování 28000 Kč
25 dní dovolené
Benefity: firemní stravování, možnost školení, přátelský kolektiv, zázemí stabilní organizace

První kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Lukáš Čoček
Telefon:
721 628 173
Počet zobrazení inzerátu:
75×